Антикорупційний комплаєнс
Фінансовий контроль
Консалтинг
Закон України "Про запобігання корупції" зобов'язує суб'єктів декларування:
подавати щорічну декларацію, декларацію перед та після звільнення, декларацію кандидата на посаду;
повідомляти Національне агентство з питань запобігання корупції про відкриття валютного рахунка в установі банку-нерезидента;
подавати повідомлення про суттєві зміни майнового стану у разі отримання доходу, придбання майна або здійснення видатку.
Форма декларації нараховує 18 розіділів, вимоги до заповнення яких визначені у Законі України "Про запобігання корупції", рішеннях, наказах та роз'ясненнях НАЗК.
З CREDENCE PARTNERS LAW FIRM Ви зберігаєте свій час, спокій і репутацію, адже заповнюєте декларацію правильно і своєчасно, успішно проходите повну та спеціальну перевірку декларації.
Перевірка декларації
Для своїх клієнтів CREDENCE PARTNERS LAW FIRM проводить перевірку декларацій особи, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, під час якої відомості декларації перевіряються з державними реєстрами.
Це дозволяє пересвідчитися у відсутності ризиків переслідування за цим напрямом з боку Національного агентства з питань запобігання корупції, Національного антикорупційного бюро України, Національної поліції України, Державного бюро розслідувань, Офісу Генерального прокурора.
Супроводження повної перевірки декларації НАЗК
Національне агентство з питань запобігання корупції проводить повні перевірки електронних декларацій, що включає з'ясування достовірності задекларованих відомостей, точності оцінки задекларованих активів, перевірку на наявність конфлікту інтересів та ознак незаконного збагачення чи необґрунтованості активів.
Такі перевірки проводяться у визначених Законом України "Про запобігання корупції" випадках із застосуванням автоматизованого розподілу обов’язків та відбору декларацій на підставі оцінки ризиків.
Адвокатське об'єднання "КРІДЕНС ПАРТНЕРС" забезпечує дотримання інтересів клієнта в ході такої перевірки.
Захист у справах про порушення вимог фінансового контролю
Чинне законодавство передбачає кримінальну та адміністративну відповідальність за порушення вимог фінансового контролю: неподання та несвоєчасне подання декларації, зазначення завідомо недостовірних відомостей, незаконне збагачення.
Адвокати CREDENCE PARTNERS LAW FIRM здійснюють захист клієнтів у цій категорії справ.