Кріденс Партнерс Credence Partners

Захист у Антикорупційних Справах

CREDENCE PARTNERS: належний захист в антикорупційних справах

 

Доброчесність, довіра та партнерство - наріжний камінь усього, що ми робимо. Наша команда досвідчених професіоналів пропонує безпрецедентний досвід у захисті осіб від корупційних обвинувачень та вирішенні спорів. Ми пропонуємо унікальне поєднання знань та навичок, сформованих роками безпосередньої участі у національних антикорупційних заходах та юридичній адвокації, для захисту прав наших клієнтів та збереження їхньої репутації.

 

Ми Знаємо Як Захистити Вашу Репутацію

 

Відмінна експертиза в антикорупційному захисті

 

Старші партнери Credence Partners мають особливий досвід роботи в якості колишніх керівників Національного агентства з питань запобігання корупції (НАЗК) з 2016 по 2020 рік. Їх ключова роль у створенні Реєстру декларацій та модуля логічного та арифметичного контролю підкреслює наше глибоке розуміння тонкощів антикорупційного законодавства та правозастосування.

З 2020 року Credence Partners є лідером у наданні допомоги клієнтам у поданні декларацій, супроводі повних перевірок, що проводяться НАЗК, та захисті клієнтів від кримінальних звинувачень з боку різних національних слідчих органів. Серед історій успіху нашої команди - знакові захисти у Вищому антикорупційному суді та виправдувальні вироки у справах щодо конфлікту інтересів, сумісництва та одержання подарунків відповідно до Закону України "Про запобігання корупції".

 

Комплексні рішення у антикорупційних справах

 

 

Допомога в е-декларуванні: Експертні рекомендації щодо заповнення та подання е-декларацій, забезпечення відповідності національному антикорупційному законодавству.

Повний супровід перевірок: Комплексна підтримка під час перевірок НАЗК, мінімізація ризиків та проактивне вирішення потенційних проблем.

Захист у кримінальних справах: Активний захист від звинувачень у кримінальних справах, пов'язаних з корупцією, що ведуться такими органами, як НАБУ, ДБР, Національна поліція, Спеціалізована антикорупційна прокуратура.

Представництво та захист у судах: Представництво у Вищому антикорупційному суді, в тому числі у новаторських справах про цивільну конфіскацію.

Регуляторні консультації та комплаєнс: Стратегічне консультування з питань навігації в складному ландшафті антикорупційного законодавства, запобігання конфлікту інтересів та забезпечення доброчесності у службовій поведінці.

 Services Tailored for Excellence

 

 

 

 

Партнерство, побудоване на довірі

 

Credence Partners вирізняється своєю непохитною відданістю принципам доброчесності, довіри та партнерства. Ці принципи не лише визначають нашу професійну ДНК, але й визначають наш підхід до кожної справи. Ми розуміємо виклики та тиск, з якими стикаються наші клієнти, і прагнемо досягти результатів, які захистять їхні інтереси та репутацію. Наш послужний список успішних захистів та задоволених клієнтів свідчить про нашу здатність знаходити ефективні рішення та захищати клієнтів від ризиків, переслідувань та репутаційної шкоди.

 

Готові захищати ваші права та репутацію

 

Якщо ви зіткнулися з проблемами, пов'язаними зі звинуваченнями в корупції, або шукаєте поради щодо комплаєнсу та декларування, Credence Partners готова допомогти. Зв'яжіться з нами сьогодні, щоб домовитися про консультацію та дізнатися, як наша команда може надати підтримку та захист, на який ви заслуговуєте.

Зв'яжіться з нами

Юлія Шевченко
Керівник, старший партнер
 • +38 (050) 356-03-94
 • yuliya.shevchenko9@gmail.com
 • Керівник КРІДЕНС ПАРТНЕРС, старший партнер, адвокат.
 • Спеціалізується на захисті та представництві інтересів в кримінальних, цивільних, адміністративних провадженнях з питань антикорупційного законодавства (подання декларацій, недостовірне декларування, необґрунтованість активів, незаконне збагачення тощо).
 • Працювала на керівних посадах в Національному агентстві з питань запобігання корупції (відділ проведення повних перевірок декларацій, відділ дотримання законодавств про конфлікт інтересів). Має досвід роботи в Міністерстві юстиції України, Державній виконавчій службі.
Ігор Степанов
СТАРШИЙ ПАРТНЕР
 • +38 (095) 007-45-90
 • stepanovst@gmail.com
 • Старший партнер КРІДЕНС ПАРТНЕРС, адвокат.
 • 2020 - 2022 запустив практику комплаєнсу, інтегрував сучасні рішення у цій сфері в державних органах, оборонних підприємствах, фінансових установах, науково-дослідних та освітніх закладах. Особисто здійснював захист і представництво інтересів клієнтів.
 • З 2022 року адвокатує інтереси клієнтів у досягненні їх бізнес-цілей, здійснює супровід та підтримку їх поточної діяльності.
 • Магістр державного управління та політики (2023). Викладач Вищої школи адвокатури (2020-2022).
 • Член Національної асоціації адвокатів України з 2016 року. Директор Центру правового захисту (НГО) з 2008 року.

 •  
 • 04053, м. Київ, вул. Січових Стрильців, будинок 77, офіс 200
 • офіс знаходиться на другому поверсі
 • credence.plf@gmail.com
 • працюємо понеділок - п'ятниця 09:00 - 18:00
Замовлення зворотнього дзвінка
Замовити консультацію фахівця
Залишити відгук про нас